Fast & Furious 9’ın Posteri Paylaşıldı

Fast & Furious 9’ın Posteri Paylaşıldı

Ocak 31, 2020

225 Okunma

Fast & Furious serisinin en yeni üyesi olan 9.bölüm için resmi olarak geri sayım başladı. Sitemizde fragmanına erişebileceğiniz Fast & Furious 9'ın posteri de ekip tarafından yayınlandı. Zaten çok iyi tanınan isimlerle dolu bir kadrosu olan filme John Cena, Cardi B, Michael Rooker gibi isimler de katıldı. Yönetmen koltuğunda, daha önce de olduğu gibi Justin Lin'in oturduğu filmin senaryosunu...

Fast & Furious serisinin en yeni üyesi olan 9.bölüm için resmi olarak geri sayım başladı. Sitemizde fragmanına erişebileceğiniz Fast & Furious 9’ın posteri de ekip tarafından yayınlandı.

 

Zaten çok iyi tanınan isimlerle dolu bir kadrosu olan filme John Cena, Cardi B, Michael Rooker gibi isimler de katıldı. Yönetmen koltuğunda, daha önce de olduğu gibi Justin Lin’in oturduğu filmin senaryosunu hazırlayan isimler ise Daniel Casey ve Chris Morgan oldu. (Ancak filmin senaryosu hakkında henüz resmi bir açıklama yok.) Charlize Theron, Helen Mirren ve Tyrese Gibson gibi yıldızları aynı seri içerisinde tekrar izleme şansımızın olacağı Fast and Furious 9, ülkemizdeki izleyicileriyle 22 Mayıs 2020 tarihinde buluşacak.

Yorum Alanı